preloader
MARKETINGOVÉ SLUŽBY

S čím vám můžeme pomoci?

PPC reklama
PPC reklama

Forma rychlé a přesně cílené online reklamy, která je velmi efektivní a dobře měřitelná na různých platformách jako jsou Google, Seznam, Facebook a další.

SEO
Optimalizace webu (SEO)

Optimalizujeme váš web, aby se dostal na přední pozice ve výsledcích vyhledávání a přilákal tak více návštěvníků. Jedná se o dlouhodobou marketingovou strategii, s velkým návratem investic (ROI).

Sociální sítě
Sociální sítě

Správa sociálních sítí, jejich obsah a reklamní kampaně vám umožní navázat kontakt s vašimi zákazníky. Umožněte jim poznat lépe vaši značku skrze Facebook, Instagram, LinkedIn a TikTok.

Grafické práce
Grafické práce

Tvoříme loga, reklamní předměty, PPC bannery, vizitky, ale i vizuální identitu, která odrazí unikátnost vaší značky. Za pomoci jednotného grafického stylu budete pro zákazníky jedineční a snadno zapamatovatelní.

Ikona bubliny pro kontaktní formulář symbolizující možnost kontaktu s naším týmem.
Copywriting

Píšeme obsah, který oslovuje, informuje a přesvědčuje vaše zákazníky. Ať už potřebujete blogové články, popisy produktů, či e-maily, budeme vždy naladěni na stejnou vlnu jako vaši cíloví zákazníci.

Tvorba webových stránek a eshopů
Tvorba webových stránek a eshopů

Kvalitní webové stránky a eshopy jsou klíčové pro digitální prezentaci vašeho podniku. Vytváříme stránky přizpůsobené vašim potřebám, které přilákají více zákazníků a zvyšují prodeje.

Společně navrhneme strategii pro váš podnikatelský růst

Na tyto marketingové služby přijde řada po naší první společné konzultaci, kdy pochopíme a poznáme vaší vizi.

Sestavíme správný marketingový plán a rozpočet tak, aby to pro vás a vaše podnikání mělo co největší smysl. Za pomoci těchto služeb zlepšíme viditelnost vaší značky a získáme nové zákazníky. Tak neváhejte a pojďte společně s námi posílit své podnikání.